Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlotok izomlázra?

Mit ajánlotok izomlázra?

Figyelt kérdés
Valami kenőcsöt vagy valamit tud valaki?Előre is kösz
2010. máj. 21. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Edzés után szaunázással állítólag megelőzhető, de egy meleg zuhany is ugyanazt eredményezi. Amúgy ha már van akkor sok pihenést, lényeg hogy ne erőltesd. Esetleg masszíroztasd meg.
2010. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz megpróbálom
2010. máj. 21. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
pihenést...az izomláz a túlzott megerőltetés miatt, az izomrostok mikroszakadása + gyulladás....
2010. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ma lesz meccsem akkor sztetek ne menjek el?:D
2010. máj. 21. 12:50
 5/11 anonim ***** válasza:
de, menj, nemlesz semmi bajod. kend be vmi sportkrémmel, nevárj tőle túlnagy eredményt, de hátha jó vmire. egykis rádolgozás az izomlázra pedig segíthet is.
2010. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
óó köszi szépen mindenkinek
2010. máj. 21. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:

az utolsó jól mondja, nem pihenni kell ilyenkor, hanem ismét megmozgatni egy picit az izmokat, akkor nem nő a fájdalom, mint pihenés hatására, hanem hamarabb elmúlik!

illetve a mentolos sportkrém nekem beválik.

2010. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez a rádolgozás segíthet teória kissé idejét múlt, ezt még akkoriban mondogatták, amikor a tejsavra kenték az izomlázat....nem segít az izomlázon a rádolgozás, sőt a masszázs sem, csak ront a helyzeten, hagyni kell regenerálódni a gyulladásban lévő izomrostokat, ahhoz meg pihenés kell ;)
2010. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nemkell hozzá pihenés, hagyjuk már. tudom mit beszélek, énis sportoltam évekig, valamint a párom konditeremlátogató, ő is megerősíti ezt.
2010. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig rádolgozok,és utána kb meg se érzem már.
2010. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!