Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor odakint mindenki...

Amikor odakint mindenki pólóban mászkál én meg pulcsit veszek fel mert fázok, akkor nem stimmel a szervezetemmel valami?

Figyelt kérdés
Nem amikor 30 fok van persze, hanem tegnap amikor ilyen felhős idő volt és 20 foknál nem nagyon lehetett több ott ahol mászkáltam. Szerintem 20 fok se volt. Szinte hülyén éreztem magam hogy fázok kicsit pólóban és pulcsit veszek fel, miközben mindenki más pólóban van. Bujkálhatott bennem valami betegség?
2017. júl. 15. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap én is pólóban mentem ki, mert azt hittem meleg van. Mikor kiderült, hogy nem, már nem volt kedvem visszafodulni (csak a boltba ugrottam le). Irigykedve néztem azt a 2 embert, akin pulcsi volt... :)
2017. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember a naptárhoz öltözködik.

Aki meg nem, az meg fáziskésésben van: 30 fokos nap után másnap reggel szintén pólót és rövidgatyát húz, ha 12 fok is van, ha viszont 1 hétig 17 fok volt és esett, akkor tuti, hogy az azt követő első 30 fokos napon hosszú gatyában, pulcsiban indul el.

2017. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehűlt az idő, ma még szél is volt. Én most értem haza munkából, hosszú ujjú felső, farmer meg [link] dzseki volt rajtam, lehet, hogy úgy néztek rám, mint egy ufora, de fáztam.
2017. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!