Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami belement a szemembe....

Valami belement a szemembe. Érzem hogy rajta van a szemhélyamon belül és szúr. Nem akarok szemészhez menni de viszont holnap megyek pszichiáterhez akkor ő is megtudja nézni hogy mi a gond? Hogy tudja ő? És hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszihiater ezt nem latja, haziorvoshoz menj, o beutal a korhaz valamelyik reszere ahol megnezik majd erre kitalalt muszerrel eltavolitjak.
2017. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ra tud nezni nem? Valahogyan.
2017. júl. 19. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Emeld meg a szemhéjadat és úgy próbáld lefelé tolva kiterelni ami ott van.

Ha nem jön ki semmi akkor valószínűleg már kijött.Lehet,hogy megsértette a szemhéjadat azért a szúró érzés.

2017. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vízzel próbáld öblögetni, nekem mindig bejött, bár még legalább pár óráig érezni utána az idegentest érzést.

Ha ez sem jön be, akkor beutaló szemészetre.

2017. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a pszichiaternek nincs ehhez megfelelo eszkoze keznel, igy eloszor probald kimosni es sokaig nyugtatni a szemedet, hogy nem serult-e meg (es ez okozza az idegentest-erzest, ahogyan azt a felettem levo is irta), ha pedig meg mindig erzed, akkor haziorvos.


Majd ird meg, hogy hogy sikerult megoldani. :)

2017. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:

Főzz egy kamilla teát, márts bele gézt, aztán azzal töröld ki. Nekem is volt, ezt a tanácsot egy szemész orvos adta telefonon keresztül és azt mondta, hogy ha nem járok eredménnyel, akkor menjek el hozzá. Szerencsére sikeresen kijött , ami benne volt a szememben. Tedd ezt te is!

Pszichiáter érdemben nem tud ehhez hozzászólni, mert nem a szakterülete.

2017. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegul kijott! :) vizzel kimostam alaposan. Koszonom a tanacsokat! :)
2017. júl. 20. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!