Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Zúg vagy úgy...

Mi lehet ez? Zúg vagy úgy döng az egyik fülem?!

Figyelt kérdés
Már nagyon zavar. Tegnap kezdődött és ma még erőssebb. Zeng, zúg vagy nem is tudom, hogy írjam le, a bal fülem. Nem is tudok miatta aludni. Nagyon idegesít. Mitől lehet?? Mit tudok vele csinálni?? Összefúgghet azzal, hogy rá szoktam úgy feküdni a fülemre, hogy benne van a fülesem?? Nagyon idegesítő már és ilyesztő.

2017. júl. 20. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem októberben kezdődött, és még most is tart.

Voltam általános orvosnál és fül-orr-gégésznél is többször, röntgenen is voltam, hallásvizsgálaton is, gyógyszereket is szedtem rá, és még mindig nincs meg az oka, és változás sem történt...


Ajánlom azért, hogy menj el orvoshoz, de sajnos a fülzúgás okát sokszor nem találják.

2017. júl. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a fülhallgatótol van.
2017. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kései Sirató ***** válasza:
Barátnőmnek több hónapja van és miután semmi okot nem találtak nála, azt mondták, hogy a stressz okozza. Nálad sztem még szóba jöhet a füles, tarts szünetet, és kiderül.
2017. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen,én is a fülesre gondoltam kapásból, de azért várok egy kicsit, hogy elmúlik-e vagy mi lesz. Mert igazából csak este jön elő amikor mindenhol csend van körülöttem.
2017. júl. 20. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nappal is ott van az, csak elnyomja a többi zaj, este meg nyilván csend van, azért hallod.

Próbáld meg befogni mindkét füled, és akkor hallod majd.


Első voltam.

2017. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fülkagylóba helyezhető mini fülhallgatók használata szigorúan tilos! Ezt bármelyik orvos megmondhatja neked. Egyetlen előnyük az olcsóság. A rendes minőségi fejhallgatók viszont nagyok, aránylag nehezek, az utcán kiröhögnek, ha meglátnak vele és nem hallod a külvilág zaját sem, elüt a villamos, mert nem hallod a csengetést.
2017. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!