Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja az alábbi tünetek...

Mi okozhatja az alábbi tüneteket? (annyira nem komoly, hogy orvoshoz akarjak menni)

Figyelt kérdés
Ülőmunkát végzek, és nem tudok sokáig ülni, mert olyan érzésem van, mintha a lábam megtelne valamivel, és kicsit feldagadna.(tényleg csak minimálisan) Időnként van olyan érzésem is, hogy le kell feküdnöm, nagyon enyhe ájulásérzet. Szinte mindig nagyon álmos és letört vagyok.(alaphangulat) Ha ledőlök 10 percre, utána frissnek érzem magam. Jelenleg keveset mozgok, és rendszertelenül táplálkozom, de az előbbi tünetek még akkor is előfordultak néha régebben, amikor rendszeresen sportoltam.(vékony, de erős alkatú vagyok) Igyekszem javítani az életmódomon, de akár ezektől független is lehet, amit írtam.
2017. júl. 21. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem komoly, hogy orvoshoz akarjak menni...

Miért, szerinted itt látók vannak a gyakorin, akik a neten keresztül beléd látnak és megmondják, hogy mi bajod van?

Ha szerinted nem komoly, akkor ne foglalkozz vele!

Ha meg már kérdést írsz ki róla, akkor fordulj orvoshoz, mert ezer és ezer oka lehet. És tudod rengeteg súlyos betegséget még korai szakaszban észlelni tudnának, ha az ember elfárad időben az orvoshoz, akármilyen bagatellnek is tűnik a dolog...

2017. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezekkel én is tisztában vagyok.. jelenleg nem érek rá orvoshoz rohangálni, mert most költöztem és sokat dolgozok. A kérdésre várok válaszokat.
2017. júl. 21. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:

De gondolod, hogy ezt valaki meg tudja neked válaszolni, hogy mi bajod van?

Egyébként meg mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

És magyarázhatod, hogy most nincs időd, mert...de előtte sem volt? Hisz írtad, hogy régebben is előfordultak ezek a tünetek.

Hogy valami gond van, az biztos. Egyébként anyukámnak is pont így kezdődött, hogy vizesedett a lába, megdagadt, letört volt, álmos, fáradt, nos, ő kórházban kötött ki, a mentő vitte el. Magas lett a vérnyomása, oxigénhiány volt a vérében, vizet találtak a tüdejében és enyhe szívelhalást is megállapítottak nála. Szóval mondom, bármitől lehet...

2017. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a tervem, hogy rendszeres mozgást és táplálkozást viszek a mindennapjaimba. Ha ezután sem változik, akkor elmegyek orvoshoz. A kérdést azért tettem fel, mert arra is gondoltam, hogy talán ez normális, és másoknál is előfordul, ha sokat ülnek. Amit írtál az tényleg szörnyű, ha nem lesz jobb néhány héten belül, elmegyek orvoshoz. Viszont például az állóképességemmel nincs gond, amikor sportoltam akkor is jól tudtam teljesíteni . (intenzív küzdősport) Akkoriban ennyire nem volt ez jelen. Abban bízom, hogy mozgáshiány, rendszertelen táplálkozás okozza, és néhány héten belül javulni fog. Jelenleg csak más emberektől várok tapasztalatokat.
2017. júl. 21. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is állandó ülő munkám van, sőt van olyan, hogy 4-5 órákat ülök felállás nélkül, emiatt rendszertelenül táplálkozom, mozogni sem túl sok lehetőségem van, nem is mozgok nagyon, csak az alap, hogy elsétálok, ahová kell, de ezen felül semmi és még sincsenek ilyen tüneteim.
2017. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj el orvoshoz. Majd a mentő elvisz hozzá. A lábdagadás ödéma lehet, amit okozhat kezdődő vesebetegség, vagy keringési zavarok. Ezeknek van enyhébb változatuk, és halálos is.
2017. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok. Kicsit többet kellett aludnom, meg kevesebb kv-t inni.:)
2017. júl. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!