Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy beteg vagyok, és...

Pajzsmirigy beteg vagyok, és folyton ideges. Mit tehetnék ellene? Orvoshoz járok, gyógyszert is szedek. Bővebben lent.14/L

Figyelt kérdés
az a gond, h pajzsmirigy beteg vagyok. orvoshoz járok, gyógyszert szedek de mindig ideges vagyok, és nem tudom kontorolálni magam, ha ideges leszek. akkor elkezdek kiabálni meg minden. de érekes, suliba ez soha nem fordul elő, otthon viszton minden nap. hogyan tudnám magam gyors lenyugtatni, vagy egyáltalán azt elérni, hogy ne legyek ideges mindenen?? és itthon is midig visszakiabálnak rám, stb...(most a tsh-m 11es volt..)
2010. máj. 22. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem áll be a pajzsmirigy működésed, addig ingerült, feszült, érzékeny lehetsz. Kérdezd meg a kezelőorvosodat, hogy tud-e javasolni valamilyen nyugtatót. Az, hogy 14 éves vagy, nem jelenti azt, hogy kikészülj idegileg, és a környezetedet is kiakaszd. Vannak homeopátiás nyugtatók, de ahhoz a doki véleménye kell. Anyukámnak volt ugyanez a baja, és tudom, hogy nem szabad csak úgy szedni valamit. Mielőbbi jobbulást kívánok!!!
2010. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát..köszi. én ahogy meghallom a nyugtatót rögtön az ilyen idegbeteg emberek jutnak eszembe. én szégyelném a nyugtatók szedését és nem is akarok :S
2010. máj. 22. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak nyugtató teák. Másrészt nem kell reklámoznod, hogy nyugtatót is szedsz.
2010. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
háát.. köszi :)
2010. máj. 23. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak gyógyszerek a pajzsmirigyre (mint nyilván tudod), de a pontos beállítás csak hosszú kísérletezéssel lehetséges. Közölni kell a problémákat az orvossal, lehet, hogy megváltoztatja majd a recepteket. Egyébként 14 éves korban kezdesz kamaszodni, ez egy elég nehéz kor mindenképpen, hangulatingadozások mindenkinél előfordulnak.
2010. máj. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
háát... elő. otthon mindennap nagy vitáink vannak...
2010. máj. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!