Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy beteg vagyok,...

Pajzsmirigy beteg vagyok, lehet ilyenkor fogamzás gátlót szedni?

Figyelt kérdés
alul müködésem van mütötek elötte tul müködésem volt.Mütét után félre kezeltek ezért 30kg hiztam.Orvost váltotam szépen ment le a kg,közben felíratam a nőgyogyásznál a fogamzásgátlót,spirált akartam mivel 3 éve szültem de nem ajánlodta.most megint hizok rendesen.A gyogyszeremre a pajzsmirigyre az van irva h hormonális fog.gátló mellet nem ajánlót.Szerdán megyek a háziorvoshoz ez miat(hizás miat)mit tanácsoltok.Lehetséges ez?Van ,volt valaki hasonló cipöbe?Nagyon fiatal vagyok már utálom a testem hogy ilyen dagat lettem.24 éves vagyok és 82 kg.Nem tudok igy sehogy se lefogyni.peddig 2 évvel mielött mütöttek 55 kg voltam.Segítsen valaki!!!!!!
2010. jan. 11. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt egy orvos jobban tudná,de szerintem sem ajánlott pajzsmirígy probléma mellett,még fogamzásgátlót is szedni,még ennél is több és másfajta hormon is,nem tehet sok jót a testeddel. Védekezzetek másféleképpen.
2010. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
orvos tud segíteni, nekem egy ismerősöm szedett foggátlót pajzsmirigyhormonok mellett, de orvossal kell erről konzultálni, neki is így volt.
2010. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!