Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy energikusabbna...

Mit tegyek hogy energikusabbnak érezzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is köszönöm ha válaszoltok! :)


Kifejteném bővebben:

21-éves nő vagyok, teljesen egészséges, normális a testalkatom, az életem teljesen normális.

Mégis, olyan gyenge vagyok, olyan fáradt :S

Semmi erőm nincsen, reggelente szinte vonszolom magam, órákig tart egyáltalán az, hogy felebredjek, és most egy kicsit se túlzok.

Már az orvosommal is beszéltem erről, anno azt tanácsolta, hogy kezdjek el sportolni, és hogy szedjek vitaminokat. ( kb 8-hónapja beszéltünk erről. És kis korom óta egészségesen táplálkozok, ez felnőtt koromra sem változott. ) Be kell vallanom, sportolni sose szerettem, mindig nagyon gyengének éreztem magam hozzá, de az orvos biztatására elkezdtem úszni. Heti 2x úszúnk (a férjemmel) 2-órat, úgy csinálom hogy ne haljak bele (:D) 10-hossz után pihenek 2-percet. És vitamint is szedek, nagy dózisú multivitamint, energia multivitamint, szerintem ha ezt nem szednem össze is esnek... de meglepően van, hogy ez a multivitamint se segít, és alig bírok elindulni a munkahelyemre.

Munkahelyemen azért nem hajtom túl magam, habár nem is könnyű munka, de azért teljesen normálisan elvegezhető.

Nem tudom, mit tegyek, hogy végre energiadúsnak érezzem magam. :S

Végülis egy fiatal lány vagyok, ennek nem így kéne lennie, igaz? Ismerek idős hölgyeket akik sokkal erősebbek mint én.

Az akaraterőmmel, élniakarásommal nincsen baj, a medencében is hajtom magam, a munkában is, akkor is csinálom ha elvagyok fáradva, tudom hogy a lustaság nem vezet sehova. Csak olyan jó volna, ha nem lennék fáradt, vagy ilyen gyenge.

Aludni is alszok rendesen, 8-órat szoktam. Ha ennél többet alszom akkor faradtabb vagyok mint amúgy. :S

A magáneletemmel minden rendben, sőt, egyszerűen tökéletes!

Nagyon boldog vagyok, a férjemmel élek a kis közös lakásunkban, teljes megértésben és hatalmas szerelemben. Mindenben támogat, mindent együtt csinálunk.

Mi lehet a probléma? Életmódot (sport, vitamin) kb 7-hónapja váltottam, már jobban kellene lennem, nem?

Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Kérlek segítsetek, hátha volt valaki ugyanebben a helyzetben.

Köszönöm! :)



2017. aug. 4. 12:12
 1/4 anonim válasza:

A vérnyomásod milyen?

Esetleg pajzsmirígy értékeket nézethetsz.

2017. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet valami parazita van benned!
2017. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm hogy írtatok!

1-eve voltam kivizsgáláson, akkor nem volt semmi bajom,

Lehet hogy azóta ez akkor változott? ! :S

Akkor elmegyek hamarosan megint, remélem nem ilyen parazita, bár az elsőnek se örülnék:/

2017. aug. 4. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy paraziták van benned, vagy egyéb fertőzés. Nappal szoktál aludni? Reggelizni szoktál? Milyen munkát végzel? Ha akarod privibe is írhatsz de az oldalra is írhatsz. Te tudod.
2017. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!