Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pisilés végén, enyhe csipő,...

Pisilés végén, enyhe csipő, égő érzés, olyan mintha vizelés inger is lenne, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,ha sokat iszom,akkor nem érződik.
2017. aug. 7. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Felfáztál. Igyál sokat, melegítsd a veséid, lábaid.
2017. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ,gondoltam rá,de nem emlékszem hogy fázhattam volna fel?Éjjel ment a ventillátor,nem voltam betakarózva,úgy lehet?Vagy a boltban ahol dolgozom,1 percre bementem a fagyazstóba.Arra is gondoltam hogy akkor?Köszi a választ!
2017. aug. 7. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy aprócska sérülés is elég ami a kórokozóknak jó táptalaj. A fázás, huzat ehhez alap. Ha véres is, mindképp menj orvoshoz és antibiotikum kell. Akkor már tuti gennyes is. Ne várd míg a hasad is annyira fáj majd,hogy menni sem tudsz. Akkor már mennek feljebb a kórokozók, ne várd meg azt sem,hogy hólyagban, vesékben legyenek.
2017. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!