Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mennyire jellemző, hogy az...

Az mennyire jellemző, hogy az ember ilyen szinten izzadjon a melegben?

Figyelt kérdés
Konkrétan ebben a 40 fokban a hátamról,a mellkasomról, az arcomról patakokban folyik a víz...a fenekemtől folyik le végiga lábszáramon, szóval lenge kis miniuruhák ide vagy oda, lány létemre izzadok mint egy ló, és olyan, mintha be....ugyoztam volna...Tenyeremről, talpamról, hónaljról inkább nem is beszélek, mert alapból hiperhidrózisom van sajnos, de legalább az év többi szakaszában csak ezen testrészeimmel szokott probléma lenni, míg nyáron tényleg szó szerint szakad rólam mindenhonnan...Szagokkal semmi bajom hál istennek, viszont rettentő kellemetlen, h hiába zuhanyozok, vagyok tiszta, elvileg ápolt, kb kilépek az utcára és 2 perc alatt úgy nézek ki, mint akit épp most horgásztak ki a Dunából...katasztrófa. Zsálya tea, tölgyfakéreg, izsópfű keverék (ezek mint izzadásgátlók) próbáltam már belsőleg, külsőleg, kúraszerűen, mindenhogy, lósz***rt nem érnek. Valami megoldás esetleg, amivel ez csökkenthető lenne??? Solutio Antisudorica-val is próbáltam már bekenni a testem minden pontját, de vmiért kizárólag csak hónaljnál van hatása...És ami a legbosszantóbb..kb 30-ból 1 embert látok, aki hasonló problémával küzd, egyébként kb mindenkinek csont száraz mindene rajtam kívül..
2017. aug. 11. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Azt írod hiperhidrozisod van, máskor is gond az izzadás de meleg meg inkább. Illetve azt kérdezed ez mennyire jellemző?

Nyilván mindenki jobban izzad melegben, de az átlag kevésbé, mint te, de ezt te is tudod.


Tehát össze lehet foglalni az egész kérdést annyival, hogy a "hiperhidrozis mennyire jellemző?


Amire ráadásul választ is adsz, hogy 1/30


Szóval mi a kérdés?

2017. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, én meg sajnos alig tudok izzadni és ezáltal, alig tudok méregteleníteni. Ne vedd ezt problémának. Igyál rengeteg vizet, sportolj, hogy rendben legyen a kondid és a lelki állapotod. Amíg szorongsz valami miatt addig nem fog elmúlni, ahogy rendbe jön az életed, majd csökken az intenzitás biztosan.
2017. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!