Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek hogy agydaganatom van,...

Félek hogy agydaganatom van, mit kéne tennem? Többi lent. (20/F)

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt kialakult egy enyhe kettős látás, amit csak akkor veszek észre igazából, ha eszembe jut figyelni rá, de akkor nagyon zavaró. A szemészdoktor szerint gyerekkori kancsalság, csak már a szemmozgató izmok nem olyan fiatalok, nem tudják korrigálni, ezért alakult ki most. Ezt szemüveggel korrigáltuk végül.


Szintén úgy 1 éve, talán több, ha fáradt vagyok és úgy ülök be jegyzetelni a reggeli előadásra, akkor írás közbe ritkán kicsit megrándulok, mintha enyhe rohamom lenne.


Pár hónapja észrevettem, hogy napi 1-2szer belebotlik a nyelvem a megkezdett mondatba és teljes kuszaságot mondok.


Nem mondanám magam hipochondernek, de már kezdek megijedni. Ha nincs is semmi bajom, egy vizsgálat azért megnyugtatna. Hogyan és mennyiért lehet ezt kivizsgáltatni?



2017. aug. 13. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Körzeti orvos tud adni beutalót.
2017. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmesz az orvosodhoz, es kersz egy beautalot kivizsgalasra, kb ez az egyetlen lehetoseged
2017. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szavaztasd meg mindenképp a Gyaxi közönségét, hogy van-e tumorod vagy nincs, mert mi aztán tudjuk így a távolból.
2017. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdésem, hogy van e tumorom. Gratulálok a szövegértésedhez.

A normális válaszokat köszönöm!

2017. aug. 13. 23:19
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Remelem ha egy kozel allo rokonod/ismerosod hasonlo helyzetben lesz kedves harmas, akkor nekik is ezt mondod😀
2017. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos,de ha egy éve vannak panaszaid nem hiszem hogy agydaganatod lenne.A daganatok nőnek emiatt az álapotot folyamatosan romlana(szerintem)Valami más neurologiai problémád lehet.
2017. aug. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmi rá utaló tüneted nincs csak egy hétköznapi ember vagy... ne foglalkpzz ennyit magaddal keress egy hobbit...
2017. aug. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A daganatok nőnek"

Nem feltétlenül, vagy nőhet lassan is... érellátás is kell hozzá, ami nem biztos, hogy gyorsan összejön.

A kivizsgálás mindenképpen indokolt.

2017. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia! Mi lett végülis?
2018. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Meghalt glioblastomában márciusban.
2018. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!