Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van okom aggódni? Valaki...

Van okom aggódni? Valaki nyugtasson meg

Figyelt kérdés
Már kezd elegem lenni mindenből, úgy érzem, hogy veszélyeztetve vagyok, sajnos. Tegnap ültünk egy helyen, ahol azbesztes hullámpala volt a tető, és nagyon megijedtem. Utána olvastam minden tulajdonságának, és azóta szorongok. Anyám hozott be nekem ágyhuzatot, de én azon csupa nagyon nagyon vékony fehér szálat fedeztem fel, szinte mindenhol, az egész ágyhuzatot az borította. és tényleg vékony szálak voltak. Tudom, hogy abszurd, és mit keresne az ágylepedőn azbeszt, de mégis mi lehetett az??? Eddig egy lepedőn sem figyeltem fel ilyesmire.
2017. aug. 16. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és amikor szétnyitottam, olyan szúrós fura szaga volt az ágyhuzatnak.
2017. aug. 16. 23:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Az azbesztpala akkor veszélyes ha törik vagy fúrják, mert ekkor kerülnek a levegőbe a MIKRO (SZEMMEL NEM LÁTHATÓ!!!) Szálak. Az azbesztpala egy nagyon jó anyag, ha csak mellette ülsz max akkor lesz bajod ha rádszakad és agyonver. Egyébként hány éves vagy (igen, számít)?
2017. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélek, hanem az ágyhuzatról... amin vékonyabb szálak voltak, mint egy hajszál. De remélem, hogy nem azbeszt volt
2017. aug. 16. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem... Szerinted hogy kerülhetett az ágyneműdbe ilyesmi???
2017. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!