Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hányás után, miért lesz...

A hányás után, miért lesz annyira kimerült az ember?

Figyelt kérdés
Hál isten,én már rég rókáztam,de igy visszaemlékezve,mindig úgy "megviselt",mintha megvertek volna:S Nálatok,ez hogy van?
2010. máj. 24. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :) Képzeld, én a terhességem 20. hetéig 3 féle étel kivételével mindent kihánytam, és sokszor a szagoktól is rámjött... A fogzománcomat jól le is marta a sav... szóval tudom, miről van szó. Ez naponta kb. 5-7-szer volt. Nagyon gáz volt. Minden egyes hányás után le kellett pihennem.. A munkahelyemen is, szerencsére tolerálták a kollégák és a főnök is. (8. hónapig dolgoztam).


Szerintem az van ilyenkor, hogy az összes izom, ami a felsőtestben van, "dolgozik"... megrángatja a beleket, felfordul a gyomor.. és nem mellesleg undorító dolog, ami történik... :(( Remélem többé nem kell átélnem.

2010. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg megviselhetett...,engem egy is "kikészit" nem,hogy napi 5-t!:o
2010. máj. 24. 22:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Na most kezdtem el félni a terhességtől :D


Hányáskor az izmaid nagyon komoly munkát fejtenek ki, ráadásul olyan irányú mozgást, amire egyáltalán nincsenek "ráedzve". Tetejébe én például sírok is mindig hozzá, ami önmagában is nagyon kimerítő tud lenni.

2010. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :) Persze mikor épp ez volt velem, volt olyan, hogy este már sírva mondtam a férjemnek, hogy nem akarom ezt a gyereket..Nagyon megkínzott a 8.héttől a 20.-ig minden egyes nap. (nem igen volt kihagyás).


Fogytam is 5 kilót, ahelyett hogy híztam volna. De azért a terhességtől emiatt nem kell félni, mert az "eredmény" elfeledteti ezeket a dolgokat. :))


Egyébként még arra is gondoltam, hogy ugye mikor hány az ember.. akkor jön fel az a meleg, undorító ízű valami, amitől csak még jobban hányingere lesz az embernek. Tényleg olyan érzés utána, mintha áthajtott volna rajtunk egy úthenger.

2010. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a fontos ionok kikerülnek a szervezetből.
2010. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is mindig "sirtam" hányás közben,pedig nem is akartam:S Gondolom az öklendezés miatt..
2010. máj. 24. 23:39
 7/13 A kérdező kommentje:
" akkor jön fel az a meleg, undorító ízű valami," Az a megrágott kaja:D
2010. máj. 24. 23:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, a megrágott kaja.. Plusz a sav, plusz az epe váladékai.. :(
2010. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A sárgarépáról se feledkezzünk meg...
2010. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a sárgarépa??:D
2010. máj. 25. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!