Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miert van Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert van Budapesten annyi kiégett arcu, csunya hányás ember, nem csak nök? De azok többen vannak? Föleg idösebb korostály, de sokszor már 30 évesen is.

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nincs az az isten, hogy pesten lakjak!!
2010. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

itt tolna megyében is csak nézek h milyen arcok vannak..

nem is az h rondák mer oké h vki így születik de olyan igénytelenek :S

2010. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pénzhiány, stressz, kedvetlenség, beszürkült begyepesedett emberek, gondok, aggodalmak, stb. magyarország...
2010. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
banyeg,mert nem mindenkinek van annyi péze,h a net előtt kushadjon,akkor nem látnád a fejket!!!
2010. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert állandóan idegesek, bagóznak, sz@r levegőn élnek és én sem akarok itt lakni.
2010. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
És miért vannak ilyen felszínes, netes köcsögök? Azoknak az embereknek valószínűleg sokkal több gondjuk van, mint az ilyen felszínes balf*szoknak, mint neked, öcsisajt.
2010. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szmog.. :)
2010. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a ilyen kommentek amugy kit éárdekelnek mint az utolo elötti? inkább ne is pazzarold a tintádat
2010. febr. 11. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ebben valami:Ahogy figyeltem a külföldieket,én úgy vettem észre,mintha nem ütne ki rajtuk annyira a kor,mint rajtunk.Jobb,könnyebb náluk az élet,nincs ennyi sz@rság.Ha nem is szebbek,de fiatalosabbak.Nálunk egy 18-20 éves ember sokszor úgy néz ki,mint egy külföldi 25-30as.Látszik az emberek arcán,hogy megviseltek.Persze ez egyéni tapasztalat.19/F
2010. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tinta volt ez, koma, hanem dús fekália.
2010. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!