Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó álmosság, fáradtság...

Állandó álmosság, fáradtság és agyi "blokkoltság" érzet?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen, megkaptam az eredményt, minden referencia értéken belül, ideális tartományban, van, orvos azt mondta nincs semmi gond.

A vérnyomásom otthoni mért adatok szerint 130-150/80-90 között mozog általában.

Ettől függetlenül mégis szinte állandó álmosság és fáradtságérzettől szenvedek, valamint az agyam sem akar fogni, nehezen veszem rá magam dolgokra (nem lustaság, nem keverendő össze vele). Ha javul az állapot, akkor erőteljes vagyok, bírok stb.

Nem vérszegénység, nem pajzsmirigy, nem cukorbetegség, gyógyszert nem szedek, allergiás nem vagyok.

Rejtély... esetleg a mozgáshiányt, motiváltság és akarás hiányát vélem a probléma okának, a munkahely és életvitelből kifolyólag. Valami tipp?


2017. aug. 23. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alvásoddal minden oké? Kipihenten ébredsz?
2017. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alszok mint a bunda. Ritkán van olyan hogy felébredek, de vissza is alszok.
2017. aug. 23. 15:39
 3/4 feco8888 ***** válasza:

hát ez úgy van hogy a másik ember jobb adottsággal születik, azért nem fáradt,meg erősebb tudod.blabla meg lelki okok ne röhögtes ilyet találnak ki

Amúgy mondtad az orvosnak fáradt vagy állandóan?Ja szerintem az a baj hogy az orvos nem az emberrel van hanem ellenne mert,olyan soha nem is volt hogy nincs megoldás csak tehetetlen ember,amúgy még nem írtam de ha gyógyszert felírja

2017. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 feco8888 ***** válasza:

akkor kap érte jutalékot,meg nem is akarják hogy te egészséges legyél,hanem hogy csak éppen legyél jól vagy beteg! Ez az egész a világ ellened van!

C-vitamin hiányod van szedj napi 4-5gramm vitamint,nem egyből épülsz fel de ezt mindnennap szedd és meglásd jól fogsz járni

2017. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!