Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhat a szaglási...

Mire utalhat a szaglási halucináció?

Figyelt kérdés
Szaglási halucinációt tapasztaltam magamon tegnap. Mivel hipohonder is vagyok jócskáb ezért azóta az agydaganatnak az összes tünetét produkálom. Legalábbis amiről tudok. De amúgy ami szerintem még komoly tünet az, hogy nyom a szememnél a fejem. Nehéz fej érzetem van. Van amikor nem szédülök csak szédülés érzetem van és érzem, hogy valami mintha a fejemmel nem lenne rendbe (ezt a részt lehet, hogy csak beképzelem) Gyógyszert nem szedek, nem mondanám, hogy sokat iszok naponta talán 1-1,5 liter ha nagyon meleg van. Mi lehet ez?

2017. aug. 29. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Központi idegrendszeri és/vagy neurológiai problémák. Ha nem múlik, vagy súlyosbodik, akkor érdemes lenne egy orvost felkeresni.
2017. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nátha előtt, ill egyszer nátha után volt ilyen, elég sokáig, de szerencsére elmúlt.
2017. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a szaglási dolfot már ma nem is éreztem. Csak hátul kicsit fájt a fejem.
2017. aug. 29. 16:48
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem tényleg agydaganatod van
2017. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Komolyan???
2017. aug. 30. 15:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy agydaganat?? Azt tudni kell rólam, hogy hittem már, hogy tüdőrákom meg gégerákom van és, hogy szívinfarktus kaptam meg agyvérzést, de még mindig élek. Nem lehet valami mástól??
2017. aug. 30. 16:20
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Skizofren vagy.
2017. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az mi?? Te az előző válaszoló vagy?
2017. aug. 30. 16:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, neurológián kivizsgáltattam magam, volt MRI is. Agydaganatról szó sincs, migrént diagnosztizáltak (nekem látászavaraim is voltak + azokkal összefüggő fejfájás).

Nagyon féltem az agydaganattól, de mióta kiderült, hogy nem az, meg is szűntek a problémáim, a fejfájásom is évi 1-2x jön elő maximum.

2017. szept. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, látászavarom nekem is van. Lehet, hogy nálam is csak az a baj, hogy bebeszélem magamnak és annál rosszabb minél többet gondolok erre. Amúgy köszi a választ. :)
2017. szept. 11. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!