Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhat a szaglási...

Mire utalhat a szaglási halucináció?

Figyelt kérdés
Szaglási halucinációt tapasztaltam magamon tegnap. Mivel hipohonder is vagyok jócskáb ezért azóta az agydaganatnak az összes tünetét produkálom. Legalábbis amiről tudok. De amúgy ami szerintem még komoly tünet az, hogy nyom a szememnél a fejem. Nehéz fej érzetem van. Van amikor nem szédülök csak szédülés érzetem van és érzem, hogy valami mintha a fejemmel nem lenne rendbe (ezt a részt lehet, hogy csak beképzelem) Gyógyszert nem szedek, nem mondanám, hogy sokat iszok naponta talán 1-1,5 liter ha nagyon meleg van. Mi lehet ez?

2017. aug. 29. 09:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

file:///C:/Users/User/Downloads/Drabik_Janos_-_Tudatmodositas_az_agy_megeroszakolasa.pdf

Kb. a 118-as oldaltól érdemes olvasni

2019. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!