Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli merevedéssel pisilni?

Reggeli merevedéssel pisilni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet?Mert már nagyon unom,hogy reggel nem tudok egyből pisilni.Nekem,mire sikerül kicsurgatni magamat,már szó szerint fáj a húgyhólyagom.Segítsetek légyszi!

2017. aug. 29. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én leülök, és kézzel lefelé feszítem. Próbálok annyira hátra ülni, hogy ne érjen hozzá a csésze oldalához.
2017. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Tinikoromban nekem is sokszor volt ilyen, elméletileg a férfi pénisze erektált állapotban nem képes vizeletet "kiengedni" csak ondót, kb olyan ez, mint a zuhanynál az a váltógomb: vagy a zuhany felé megy a víz vagy lefelé a csapba, a kettő együtt nem megy.

Próbálj meg valami olyan dologra gondolni, amitől lelankad(vagy ha végképp nem megy akkor nincs más választásod mint az önkielégítés) utána már sokkal könnyebben fog menni

2017. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én reggel beállok zuhanyozni és úgy engedem ki merev állapotban.Praktikus,egyszerű megoldás.
2017. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erről jut eszembe, a hideg vagy esetleg langyos zuhanytól még akár el is múlhat az erekció
2017. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!