Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már ilyen? Lehet ezzel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve az iskolában történt, hogy óra elején elkezdett elég gyorsan dobogni a szívem, és annyira vert a szívem, hogy nem hallottam miről beszél a tanár. Ezek után nem bírtam rendesen levegőt venni(úgy éreztem hogy olyan gyorsan ver a szívem, hogy képtelen voltam tőle normálisan venni a levegőt, ez így egy kicsit furcsán hangzik tudom :D), és majdnem oda hánytam magam elé, de nagy nehezen kibírtam nyögni hogy engedjen ki a mosdóba. Egy pár percig a mosdóban voltam, és utána mikor vissza mentem már jobb volt. Egy ideig nem is történt ilyen minden oké volt, de egy pár hete voltam papírokat intézni, és megint előjött. Egy oszlop mellett álltam, és majdnem össze estem hirtelen úgy éreztem minden bajom van, de szerencsére ott volt nem messze a mosdó ahova beszaladtam pár percre, és lenyugodtam.


Történt már ilyesmi veletek? Hogyan orvosoltátok a helyzetet?



2017. aug. 31. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Pánikrohamod volt. Tarts magadnál növényi nyugtatószert, és ilyenkor egyél be.
2017. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor történt velem ilyen, amit előbb egy kevéske nyugtatóval, később több nyugtatóval, majd még több nyugtatóval orvosoltam. Mire észbe kaptam már függő is lettem. Ezt később sikerült leküzdenem, és azóta sportolok, relaxálok, és igyekszem megoldani a problémáimat, mielőtt még szorongani kezdenék tőlük.
2017. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó felhomályosítanál minket, hogy pl az első pánikroham előtt ugyan mitől szorong az ember? Ez nem így működik, ahogy te elképzeled.
2017. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én növény nyugtatót szedtem rá alkalmanként. Ez kb havi 3 tabl.

Később egy két hónapig rendszeresen napi egyet. Helyretett pár évre. 19 voltam.

39/n

2017. szept. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!