Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kezdek megőrülni a folyamatos...

Kezdek megőrülni a folyamatos fáradtságtól!?

Figyelt kérdés
Hétfőn lettem rosszul, fura érzés jött rám, mintha valami álomban lennék vagy mintha üvegfal lenne a világ és köztem. Aznap este pánikrohamom volt (életemben először) és ez a fura érzés azóta tart. Eközben abbahagytam a fogamzásgátlót, elkezdtem magnéziumot, B és D vitamint szedni, és minden jel arra utal h inzulinrezisztenciám van. (Jövő héten tudok dokihoz menni) De egyszerűen megőrülök már ettől h sehova nem merek elmenni emiatt a fura fáradtság érzés miatt, tegnap a boltba alig tudtam elmenni, eközben folyamatosan rettegek h összeesek és egy hét múlva kezdődik az egyetem is, teljesen kétségbe vagyok esve. Erre rájött egy vírus is, köhögök, a manduláim nagyon csúnyák és ez sem akar elmúlni. Életképtelen vagyok így és egyre inkább depressziós hangulatba sodródom a kilátástalanság miatt. Lehet a vírustól, lehet az IR miatt van ez a fura érzés, nem tudom. Mit csináljak? Ha elkezdem az IR diétát segíteni fog? Másnak is volt ilyen tapasztalata?

2017. szept. 2. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most? Nálam ez az érzés 3 éve van és én is inzulinrezisztens vagyok. Neked elmúlt?
2018. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!