Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor jobb zuhanyozni, reggel...

Mikor jobb zuhanyozni, reggel vagy este? Állítólag este jobb, de ha valaki izzadós, akkor inkább reggel kéne. Napi kétszer viszont megint nem egészséges. Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 00:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Aki este zuhanyozik szappannal, és reggel csak sima vízzel, melyik után keni fel az izzadásgátló dezodort? Mikor érdemesebb?
2020. nov. 14. 23:27
 12/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a dezodort reggel szoktam magamra kenni.
2020. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De akkor a dezodor előtt a hónaljat csak sima vízzel mosod meg a zuhany során? Elég az?
2020. nov. 15. 13:55
 14/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nem kellene a dezodor használata előtt a hónaljat szappannal is megmosni?
2020. nov. 15. 13:56
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem nem kell. Amúgy akár naponta többször is használok dezodort, ha többször is elmegyek itthonról.
2020. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak mert szokták mondani, hogy tiszta hónaljra kenjük a dezodort, de lehet, hogy nem feltétlenül muszáj.
2020. nov. 23. 07:29
 17/17 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem tudom kinek mennyire érzékeny a bőre ezért nem általánosítanék és nem is ajánlanék senkinek semmit de én naponta háromszor zuhanyozok (reggel, munka után és este is) mondjuk szeretek is pancsikolni.:D Szerencsére nekem nem árt pedig nem kencézek semmivel. Most, hogy ennyire fertőtlenítik a vizet okozhat problémát az érzékeny bőrűeknek mert én is észrevettem, hogy nem olyan a víz mint máskor. Nemrég vettem egy klórsemlegesítő zuhanyszűrőt ezt viszont mindenkinek ajánlom.
2020. dec. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!