Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valamilyen okból folyamatosan...

Valamilyen okból folyamatosan nyál termelődik a számban, amit kb. percenként lenyelek - a baj, hogy emiatt nem tudok elaludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan ki kell deríteni az okot, ami lehet idegi, pszichés alapú is. De addig is aludni kell. Tud-e valaki segíteni valamilyen technikával, mit lehet ilyenkor tenni, hogyan lehet éjszakára az állandó nyáltermelést, folyamatos nyelést abbahagyni? Vagy ha nem is abbahagyni, legalább olyan szintre csökkenteni, hogy el tudjak aludni? Köszönöm, ha valaki átélt már ilyen helyzetet!

2017. szept. 3. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen nekem szokott ez a kellemetlen helyzet lenni főleg tavasszal, átmenetileg. Voltam vele orvosnál, de érdemit nem tudott mondani. Szerinte a savam lehet olyankor sok, amit én nem érzek. Ilyenkor szoktam inni kamilla teából naponta legalább kétszer, és napi háromszor citromfű teát, növényi nyugtatót, probiotikumot, B vitaminból a Brandenburg neurót szedem. Ezek szoktak nekem segíteni.
2017. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!