Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mit jelent ha valaki...

Az mit jelent ha valaki folyamatosan dícsér, bókol összességében nyal de nem őszintén hanem hátsó szándékból? Ennek mi a neve?

Figyelt kérdés

A testvérem ilyen mindenkinek nyal, engem is folyamatosan de csak ha akar valamit pl: kölcsönt kérni 10-20 ezer forintokat. A seggemben van a nyelve, túl kedves, mosolyog bókol és dícsér megállás nélkül.


De ha vendégségbe megyünk ott is a gazdasszonynak nyalja a fenekét. Megdícséri a süteményt, azt mondja mennyei volt a lakoma. Régen nem evett ilyen finomat. Mosolyog mint a fejbe tök. Amikor kettesben vagyunk azt mondja undorító volt az étel. Nem érzi ezt az ellentmondást.


Aztán másoknak is a ruháját dícséri így hogy " Ilyen elegáns embert még nem láttam mint te, stílusos a felsőd. Hol vetted" Meg hogy "Kiváló ízlésed van az már bizonyos"


Ez milyen tulajdonság illetve kikre mondják?



2014. dec. 27. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hízelgő, benyaló, ahogy írtad, nincs erre szaksó, ez nem betegség. Azt meg nem értem, hogy kikre mondják. Hát azokra, akik ilyenek. Akkor csinál így egy ember, ha valamit el akar érni, vagy valamit meg akar szerezni, vagy ettől érzi jól magát, hogy szépet mond valakinek és látja hogy dagad a melle. Magában meg mondjuk röhög, hogy mennyire tré valójában amit megdicsért. Ez szerintem minden emberben benne van, kétszínűség.
2014. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kétszinüség, gonoszság,rosszindulat.......stb.

Mi az,hogy agyondicsérek valakit és közben meg becsapom.Jó szinész a hugod.

2014. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja azt nem irtad,hogy nõ vagy férfi.
2014. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dehogynem van rá szakkifejezés. úgy mondják: SEGGNYALÓ ^^
2014. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fondorlatos
2014. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!