Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jaj úgy megijedtem. Mi volt...

Jaj úgy megijedtem. Mi volt ez? Ugye semmi komoly?

Figyelt kérdés

Az előbb felálltam a székből,és megszédültem,és egy kicsi nyomást éreztem a fejembe,meg hát megijedtem hogy így volt,mondjuk itt ülök bent a szobába,és tanulok,meg most netezek,lehet az idő miatt is?előbb meleg volt meg napsütés,most esett az eső és nagyon fülledt idő..

ugye semmi komoly?mit tegyek?igyak sok folyadékot?vagy semmi baj? vagy egyek valamit?vagy menjek ki?

köszönöm:) 13/L


2010. máj. 26. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
igyál sokat,picit levegőzz.a te korodban még ingadozhat a vérnyomás,én is sokszor voltam rosszul,mikor hirtelen felálltam.
2010. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Időjárás, ahogy írtad! Majd mindenki szenved miatta.
2010. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy ilyen mondás mifelénk, hogy:

"-Megszédültem.

-Biztos hirtelen álltál fel."


Szóval annyi, hogy biztos hirtelen álltál fel. Velem is gyakran megesik. Amúgy nekem alacsony a vérnyomásom általában. Az okozhat szédülést esetleg. De nem törvényszerű.


Amúgy meg a friss levegő sosem árt, még nekem is sokszor mondja anyukám, hogy menj ki a friss levegőre, pedig 24 éves vagyok. :-)


Ne aggódj, nincs bajod.

2010. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hu okés:)

nekem is mondják ..mindenkinek fáj a feje,nekem szerencsére nem..

mindenki punnyadt:/

2010. máj. 26. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen csak nekem kicsit el is homályosodott minden... nekem is akkor amikor hirtelen felálltam
2010. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)kedvesek vagytok:)
2010. máj. 26. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

én csak akkor szoktam szédülni ha fekszek és hirtelen felpattanok.olyankor szinte minden elhomályosodik mármint az a kép amit látok annak a széle és forog velem a világ.xDD

szerintem is csak azért szédültél meg mert hirtelen álltál fel. :)

2010. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!