Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt még komoly kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még komoly kapcsolatom, megijedtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nincs kedvem elmenni busszal a páromhoz vagy felöltözni mer jön pedig tudom hogyha vele vagyok akkor jó, de annyira megszoktam hogy egész délután azt csinálok amit akarok ez meg egyfajta felelősség

tegnap is leráztam egy kifogással:( pedig akarom, de furcsa ez nekem


2011. szept. 7. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is, én akkor hagytam is az egészet. Sokszor nem tudom, hogy mit csinálok jól és mit rosszul. Valószínű, hogy a tapasztalatlanság miatt...

21/F

2011. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Veled van a baj. Változtass!
2011. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én is azt érzem, hogy velem van a baj

szerintetek ha ráveszem magam, hogy találkozzunk akkor egy idő után jó lesz? félek, hogyha nem lesz jó akkor nehezebb lesz szakítani

2011. szept. 7. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalni mindenképp kell meg gyakorolni, szal találkozz vele. Gyakorlat teszi a mestert...
2011. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megszokod a szitut és ha esetleg valamit elrontasz és szétmentek, akkor legközelebb tudod, hogy mit csinálj ill mit ne.
2011. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Busszal nekem sem lenne kedvem:D Ezért jó a motor, 3 az 1-ben:D Élvezet odamenni, vele lenni, haza jönni:D
2011. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ülj otthpn és ne tegyél semmit se a kapcsolatért! Véletlen se eröltesd meg magadat! Nyilván ez sokkal kényelmesebb és nem kell semmiért felelöséget válalni.
2011. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!