Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami komoly? Kicsit...

Ez valami komoly? Kicsit megijedtem (? )

Figyelt kérdés

Szóval észrevettem,hogy valami fertőzésem van,mert viszket ott lent,és fáj is. Rendesen szoktam tisztálkodni,naponta 2x.

Egy pasival voltam életemben,ő a jelenlegi barátom is...és neki is én voltam az első.

Valamint ami nagyobb probléma és jobban is érdekel,hogy sex közben,ha én vagyok felül,érzem,hogy valami nyomja jobb odalt a petefészkem. És fáj és kellemetlen érzés.

Ha mozgok,akkor fura szúró érzést érzek,és görcsöl is kicsit.

10-én kell megjönnie,ennek köze lehet ahhoz?

De ez a nyomó érzés,csak akkor jön elő,ha én vagyok felül.

Menjek orvoshoz? Lehet ott valami?


2010. nov. 1. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz (nőgyógyász). A fertőzés szempontjából teljesen mindegy, hogy a jelenlegi az első partnered, akár szűzen is lehet fertőzést kapni. Az orvos megvizsgál és ír megfelelő gyógyszert. Ne felejtsétek el a párodat is kezelni! Ha szólsz a nőgyógyásznak, neki is ír gyógyszert.

Megemlítheted a hasi fájdalmadat is.

2010. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!