Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van, hogy szédülök,...

Mitől van, hogy szédülök, émelygek, a szívem meg majd kiugrik?

Figyelt kérdés
Általában, ha fekszem, jól vagyok, amint felkelek az ágyból, szédülök, és erősen ver a szívem. Mitől lehet? Hétvégén csinálok tesztet és ezért sem akarok még orvoshoz menni, tünet lehet? Tudom, hogy alacsony vérnyomás miatt lehet de mértem és 110/70 körül volt a vérnyomásom pulzus pedig 80. Éjszaka el szokott múlni, amikor reggel felkelek akkor jön élő kb fél órával. Kvt sem merek inni. Szerintetek mi lehet ez? Természetesen ha nem javul, vagy ha negatív lesz a teszt megyek orvoshoz. Remélem valaki tud valamit mondani. Köszi

2017. szept. 11. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szedsz valamilyen új vitamint, vagy étrendkiegészítőt? Nekem 2 éve ugyanez volt, a férjemnek szabit kellett kivenni egy hétre, mert azt hittem, szívrohamom lesz. Aztán kicsit olvasgattam a neten, és kiderült, hogy a sörélesztő, amit a hajam dúsítása miatt szedtem, okoz hasonló tüneteket. Abbahagytam azonnal és kb 2 hét alatt teljesen rendbejöttem, azóta sem volt hasonló.


Egyébként frontkor szokott néha előjönni, de az csak 1-2 óráig tart, nem egész napos.

2017. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam két napja tart, néha azt hiszem komoly baj van. Semmit nem szedek. Frontkor csak a fejem fáj. Remélem hamarosan elmúlik. :(
2017. szept. 11. 12:35
 3/3 A kérdező kommentje:
a forgalmi vizsga miatt volt. :D
2017. okt. 29. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!