Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Nagyon rossz...

Miért van ez? Nagyon rossz érzés és nem bírom tovább. Könnyebb lenne ha mar nem élnek tovább annyira kilátástalan minden.

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok. Depresszióra utaló tüneteim vannak. Van olyan hogy nagyon ingadozó a hangulatom tehát percenként vagy fel óránként változik. Egyszer nagyon boldog vagyok és úgy érzem bármire képes lennék,aztán meg a halálon gondolkodom. Ha pl iskolába vagyok és par osztálytársam elkezd röhögni vagy valamiről beszélni egyből azt hiszem hogy rajtam nevetnek nagyon rossz érzés. Buszozni se merek nagyon egyedül úgy érzem az utcán is mindenki engem néz, a kocsikbol is. Szerintetek mit csináljak?

#egészség #pszichikai betegségek
2017. szept. 15. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
És meg annyi hogy mostanaba nagyon sokszor faj meg ég a gyomrom van amikor aludni se tudok este.
2017. szept. 15. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorongásos-depressziód lehet. Ha nagyon ingadozik a hangulatod, akkor bipoláris depresszió. Nem kell kétségbe esni, gyógyszerekkel szuperül be tudják ezt állítani. Keress fel egy pszichiátert és mondj el neki mindent.
2017. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat a hangulatom inkább este ingadozik, meg reggel. Napközben valahogy elvagyok. De koszi a választ.
2017. szept. 15. 21:08
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyit netezen, és mit nézel, de próbálj pozítív dolgokat nézni

Akár gyerekkorodban látott régi meséket, keress valakit a suliba aki pozítív kedves nem szűklátókörű, és kezd el vele beszélgetni.

Azon meg ne parázz hogy jaj mit szólhat, nem merem, stb" ... Az életben olyan sokszor nyuszi voltam, hogy most már többet merek mert visszanézve látom hogy néha egy - egy beparázásomnak nem is volt értelme, csak akkori félelmeim visszafogtak.

Sok sikert kívánok, élj vidáman, pozítívan és gyönyörűséges életet élhetsz! Utazz sokat ha megteheted, vagy tervezzgess hogy hova:)

:)

Ha meg úgy érzed néz valaki lehet azért van mert szép vagy te és, különleges:)

Vagy nézz vissza rájuk a szemükbe, általában a legtöbb ember elkapja a tekintetét, vagy aki tartja veled a szemkontaktust próbáld ki melyikőtök bírja tovább:D

Good luck, little girl:)

19/L

2017. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!