Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen testtájakat szoktatok...

Milyen testtájakat szoktatok hintőporozni?

Figyelt kérdés

Tehát saját magatokon, nem a babán :D Mi pl azt találtuk ki a párommal, hogy mivel mindketten szemüvegesek vagyunk, hogy enyhén bekenjük az orrunkat hintőporral, így kevésbő csúszik le a szemüvegünk a zsíros és izzadó orrunkon.


A patikában készített mentolos hintőport kedveljük egyébként, amit hagyományos körömvirág kivonatos vagy kamillás hintőporral rázunk össze, fele-fele részben.



2017. szept. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a hónaljamat és a tökömet. Főleg nagy melegben, hogy ne páljon be.
2017. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a hajamat :D szárazsampon helyett, és nekem jobban be is vált.
2017. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, akkor az olyan, mint a 18 századbeli fehér rizsporos parókák, amilyet az angol lordok viseltek, meg még talán ma is viselnek az angol parlamentben
2017. szept. 16. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ööö hát, nem tudom más hogy csinálja, vagy hogy te miért gondolod azt, h a haj igy néz ki hintoporozás után...:D de én lefekvés elott szoktam (módjával!!)használni, ahol látom hogy zsírosabb, aztán kifésulom,már nem is látszik, reggelre pedig friss kinézetu lesz a hajam. Bár tudom, hogy nem a hajra irányult a kérdésed, de azért válaszoltam :)
2017. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!