Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok hintőporozni a...

Ti szoktátok hintőporozni a babátokat hónaljban és a nyakán? És ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
Anyósom azt mondta, hogy minden fürdés után tegyem ezt, de nem vagyok biztos benne, hogy kell-e?!
2013. febr. 17. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nyáron hintőporoztam a hajlatokat, a nyakát. Mióta nincs meleg, nem izzad meg, így nem is kell a hintőpor.
2013. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukáink idejében még nagyon ment ez a hintőpor dolog. Én azt olvastam, hogy nem szabad hintőporozni, mert csak kiszárad a kicsi bőre. Persze ha megizzad és nagyon kipirosodik a kicsi bőre, akkor célszerű. De ilyenkor, amikor nem igazán tud megizzadni teljesen felesleges.
2013. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így látom, hogy most teljesen felesleges. :)
2013. febr. 17. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly nyáron született a csajszi, 40 fokban, akkor kellett a hintőpor, hogy amikor izzadt, ne fülledjen be a bőre, és nehogy begombásodjon.

amikor már ősz lett, akkor már nem hintőporoztam :)

felesleges, és szárít valóban.

2013. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is csak nyáron hintőporoztam a lánykám hajlatait, a többiek által leírt okokból. :)
2013. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem hintőporoztam, jobban félek attól, hogy beszipákolja és lerakódjon és később hozzásegítse egy allergiához, a dokim sem javasolja, sőt ellenzi a hintőporozást, tüdőgyógyász gyerekorvos.
2013. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, nem fogjuk mostantól mi se :)
2013. febr. 17. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nyáron a hajlatokban kipirosodott volna a melegtől, talán elgondolkoztam volna a használatán. De nem kellett.
2013. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!