Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van most valami megfázás-hullám?

Van most valami megfázás-hullám?

Figyelt kérdés

Nálunk a környezetemben szinte mindenki beteg..Náthás, torka fáj. Kollégáim, barátaim javarészt már "megfázott".

Nekem ma kezdett fájni a torkom. Nálatok mi a helyzet?



2017. szept. 19. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy képzelődsz. Kivéve, ha tényleg volna hullád, amely megfázott. Túlreagálod, és a hited okozza majd a túlzott tüneti reakciókat, ha jelentkezik.


Inkább a megelőzésre fordíts figyelmet, valamint a mentálhigiénédre.

2017. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Apropó, megelőzés alatt NEM az antibakteriális eljárásokat értem! Az csak gyengíti az immunrendszert.


Hanem a megfelelő táplálkozást, valamint pl az erősen körny.szennyező környékről való elköltözést, stb annak érdekében, hogy az immunrendszeredet

ne terheld túl.


Kémiai anyagokkal, radioaktivitással lehet túlterhelni,

nem pedig mikrobákkal. Mikrobákkal csak akkor, ha befecskendezik közvetlenül a véráramban, nagy dózisban.


VAGY PEDIG keresse meg kezelőorvosát és gyógyszerészét, ha a tömegmanipulációnak hiszel, pl a tudattalanul agymosó, szemellenzős, féligazságokat naivan magukévá tevő akadémikusoknak.

2017. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársaim közül is egy csomó náthás, én nem, nem is leszek, mindig megúszom az ilyeneket, negyedikben voltam utoljára beteg.
2017. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is tiszta beteg vagyok..munkahelyen is páran. Biztos van valami.

Ajánlom a C-vitamint és a gyümölcsöket.

2017. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Neked mik a tüneteid?
2017. szept. 19. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy napig iszonyú náthás voltam én is, azután csökkent, és lett egy kis hurutos, de kibírható köhögésem. Lázam nincs, torkom nem fáj.
2017. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs hangom, fáj a torkom, lázas vagyok. Közérzetem se a legjobb.
2017. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben is többen betegek, gyerekek és felnőttek egyaránt, többek között én is.Gyakorlatilag ugyanaz a tünet mint a legtöbb válaszolónál, torokfájás, orrfolyás, láz, hőemelkedés nincs. Gondolom azért az, hogy beindult az iskola, a gyerekeknél előidézi ezt a fertőzéshullámot, és az ő családjaik, vagy közelükben élő emberek is elkaphatják. Ezért van, hogy általában a szeptemberben elég sokan lesznek náthásak.


Az 1# válaszoló meg szerintem legközelebb gondolja át mit válaszol, mielőtt ilyen hülyeségeket leír. Úgy látszik, ő még nem hallott ilyenről, vagy általában járványokról sem.

2017. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!