Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sürgős! Epét hányok, mit kéne...

Sürgős! Epét hányok, mit kéne tennem? Anyukám úgy érzi, terhes vagyok! Ugye ti se gondoljátok ezt a lentiek alapján?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor fordult elő, hogy nem tudtam beszélni se, úgy elkapott a hányinger. Öklendeztem, de nem hánytam. Két hete szörnyű gyomor fájdalomra keltem és ittam rá szénsavas üdítőt, rögtön ki hánytam. Tegnapelőtt újra reggel hányingerem lett, öklendeztem, aztán büfögtem egyet majd sárga keserű folyadékot hánytam. Egész nap fájt a gyomrom, másnapra semmi bajom nem volt. Ma újra reggel rosszul voltam de nem hánytam. Vettem be cholagol cseppeket, gyógyszerész ajánlotta. Így most egész jó. Anyukámnak feltűnt, hogy reggelente reggelente ez van, szerintem ő úgy gondolja, hogy terhes vagyok, de ez kizárt. Fogamzásgátlót szedek, illetve a vérzésem is rendre megjött, próba szerűen szoktam tesztelni is, negatív mindig. Valamint a torkom sokszor ad ki olyan fura hangokat, mintha korogna. Mi lehet ez? És mit lehet tenni?
2017. szept. 21. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mielőbb menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni az okát, kapsz majd beutalót vizsgálatokra.

Epés refluxtól kezdve sok minden okozhat ilyet, nem is értem miért nem mentél már orvoshoz.

2017. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem. A terhesség alatti hányás teljesen más, mint az epés.

Jó lenne elmenned orvoshoz, mivel nem voltál még. Állapítsa meg ő. Az epés hányás sok mindenre utalhat, kár találgtani, inkább mondja meg az orvos, mi a baj.

2017. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!