Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elvakartam a köldököm, kisebes...

Elvakartam a köldököm, kisebesedett, kicsit "össze" is van "nőve" a heg. Vagyis olyan mintha "összevarrták" volna a köldököm. Fáj. Mit tegyek vele (nem vagyok terhes,23 éves diák vagyok)?

Figyelt kérdés

Elvakartam a köldököm, kisebesedett, kicsit "össze" is van "nőve" a heg... vagyis olyan mintha "összevarrták" volna a köldököm.. fáj.. mit tegyek vele?


Letusolás közben történt tegnap vagyis tegnapelőtt... ki akartam vakarni belőle a koszt, folyékony szappannal tusoltam.

Nem hittem hogy sebes lesz, csak volt a köldökben valami kosz és nagyon megvakarhattam...


mit tegyek vele?

betadinom nem volt, semmi fertőtlenítőszer. szappannal meg vízzel tusoltam, nem is hittem hogy el fog hegesedni..

ma délelőtt éreztem hogy fáj de suliba voltam és meg se néztem azt hittem csak fáj.

délután néztem rá hogy heges illetve most este jobban... most látom hogy milyen, olyan mintha "össze lenne nőve"


mit tegyek?

el kell menni bőrgyógyászhoz?

le se tusoltam most este

nincs betadinom, sem hintőporom.. meggyógyul magától vagy jobb dokinak megmutatni?


23 éves diáklány vagyok. (soha nem volt köldökpiercingem meg semmi ilyen) csak szimplán koszos volt a köldököm azért vakartam meg



2017. szept. 20. 01:31
 1/1 Dorrothy válasza:
Lehet, hogy a köldököd egy kicsit érzékenyebb mint másoké. Hadd kérdezzem meg: azóta nem gennyesedett el?? Ha igen akkor érdemes megmutatni. Ha néhány nap múlva elmúlik, akkor hagyd,ha nem akkor szerintem menj el dokihoz.🤗🤗
2017. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!