Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Hogy gondoljáto...

Terhes vagyok? Hogy gondoljátok? Keddre vártam (Február 10), de nem jött meg aznap. Csütörtök reggel pici vérzést észleltem, de pár perc múlva semmi. Délelőtt barnáztam, délután semmi.

Figyelt kérdés
Másnap (Péntek) véres- barnás (inkább barnázás) volt, de délután szinte semmi. Pénteken este kiakadtam valami miatt és így megjött rendesen és megvolt szombaton és vasárnap. Ma alig van, inkább véres, de egyre jobban barnás. Ha terhes vagyok, akkor kb. 4,5 hetes, úgy gondolom ilyen korán felesleges orvoshoz menni, így megkérdezlek titeket. Szerintetek kell félnem? Válaszokat előre is köszönöm!
2009. febr. 16. 20:33
 1/3 anonim válasza:
Vegyél egy gyorstesztet!!!
2009. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez igen kétesélyes. Védekeztetek? Pé idejében voltatok együtt? Az elöttemszólóval értek egyet. Egy teszt ilyenkor már megmutatja a választ, a lényeg hogy reggeli első vizeletből tesztelj!
2009. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, de elég rossz időben voltunk együtt. Ilyen még soha nem volt nekem a menstruációmnál:(
2009. febr. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!