Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés
MagyarVizslaHungary nevű felhasználó kérdése:

Normális az, hogy egész éjjel nem alszom semmit?

17 éves fiú vagyok. Vendéglátózom. Nálam az idő teljesen el van tolódva, majdnem délig alszom és hajnalban érek haza. Amikor ezt a kérdést írom, egy álmatlan éjszakán vagyok túl. Éjfélkor értem haza, elmosogattam, és lefeküdtem. Nem tudtam aludni, bekapcsoltam a laptopot, gondoltam hátha elálmosodom. Hát nem. És így egész éjjel a konyhában rámolásztam, takarítottam stb. Most reggel fél 7 van, kilencre megyek dolgozni.

Gondoljátok, hogy e kéne mennem orvoshoz az alvásproblémáim miatt?
Kell erre majd gyógyszert szednem? Pl altatót?

Köszi a segítségeteket!

Keress kérdéseket hasonló témákban: szoba, alvás, tini, takarítás, gyógyszer, betegség, orvos

09-24 06:33  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egész nap és egész éjjel semmi bajom, majd hajnalban felébredek és fokozatosan el kezd fájni / zsibbadni mindenem, a nyakam, a karom, a hátam, a mellkasom. Mitől lehet ez?
Ha tegyük fel este beveszek xanaxot 6db ot és egész éjjel nem alszok akkor suliba el ajulhatok? Esetleg kimutatják a veremben a gyógyszert? Ez csak egy kerdes
Sokat aludtam éjjel, kávét is ittam, miért vagyok mégis egész nap álmos?
Fizikai terhelés (nem sport, csak általános, és nem is olyan bagy) után szívdobogásérzés egész éjjel, és hőemelkedés (régóta, de csak naokozban)?
Ti bírnátok úgy, hogy egész éjjel nem mehetn3tek ki wc-re, csak reggel? Xd
Nem aludtam egész éjjel, így van esélyem visszarázódni a normális alváshoz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu