Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg mumpszos lehetek?

Tényleg mumpszos lehetek?

Figyelt kérdés
Mamam ezzel ijeszteget. Utana olvastam de nekem nincs lazam,csak hoemelkedesem 37.6-37.9 kozti. Kb szombat ota folyik az orrom faj a torkom illetve ma elkezdett fajni az arccsontomnal nyomasra erzekeny vagyok. Valamint a bal oldalamon az allamtol kicsit balra egy kissebb csomo /dudor megjelent es ha hozzaerek faj. Tenyleg lehet mumpsz,vagy csak a nyirokcsomo dagadt be?
2017. szept. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvastál akkor látnod kell hogy már csecsemőkorban beadják a védőoltást ellene, majd ezt ismétlik 11 éves korban. Szinte kizárt hogy elkapd. Korábbi statisztikák alapján Magyarországon 100 ezer emberből 1 kapta el, későbbi években 100 ezerből 0.
2017. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a szüleid nem retardáltak és nem oltottak be mondván ,hogy autizmust okoz
2017. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet azért ijesztget, hogy menj dokihoz! Ha arcüreg gyulladásod van, az orvosi ellátást igényel.
2017. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!