Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy alul müködésem...

Rebeka192 kérdése:

Pajzsmirigy alul müködésem van lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy betegségem van. és nem szedek semmiféle gyógyszert De 19napja minden nap has görcseim vannak erösen lüktet a fejem, szédülök, hangulat ingadozások van. Néha még az ételre se birok rá nézni. Talán terhes vagyok? (Még mielött itélkeznétek 21 éves vagyok és az orvosokban nem bízok azért nem mentem)
2017. júl. 8. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Pm alulműködèst orvos tud megállapítani vèrvètel alapján, ne diagnosztizáld magad.

Terhessèget teszt is kimutat, de ha terhes vagy, akkor előbb utóbb úgyis orvos kell. Vagy annyira nem bízol bennük, hogy majd a szülèst is otthon vezeted le magadnak?

2017. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Pajzsmirigy alul működés esetén nagyon nehezen jöhet létre terhesség. Ha viszont valóban kiderül, hogy terhes vagy, és tényleg alul működik a pajzsmirigyed sürgősen jelezd az orvosodnak, mert ebben az esetben gyógyszert kell szedned rá a terhességed alatt: különben szellemileg visszamaradt gyereked születik.
2017. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!