Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megoldás hónalj foltokra?...

Megoldás hónalj foltokra? (izzadás)

Figyelt kérdés

Kipróbáltam azt a Sul.Antisudort: nem vált be.

kimarta a bőröm...


kipróbáltam az Exodor-t nem vállt be: semmi hatása.


valami más? nem vehetek fel semmi szineset mert egyből ott a folt.

fehér pólókba szaladgálok újabban :S


2010. máj. 28. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az izzadásgátló szerek csak a szagot nyomják el,magát a verejtékezést nem,mivel ez egy természetes folyamata a testednek,ez ellen sajnos nem sok mindent lehet tenni. Hidd el mindenki izzad valamilyen mértékben,van aki jobba,van aki kevésbé,ez természetes a melegben.
2010. máj. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az adidas sima stiftes dezodora brutálisan "izzadásgátol", este fürdésnél alig tudod bevizezni a hónaljad tőle. Próbáld ki azt. (Am én nem azt használok, csak párszor próbáltam ki, szóval hosszú távú tapasztalatról nem tudok beszámolni.)
2010. máj. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Otthon is annyira izzadsz mint amikor elmész valahová -akár egy boltba vagy iskolába -lényeg elhagyod , vagy tudod hogy elhagyod az otthonodat ?
2010. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

konkrétan most leültem a hideg szobába a gép elé és máris van 2 folt... kicsit szűk póló van rajtam + gyúrok is mellé, de sztem ez nem fontos.


kipróbálom azt az Adidast köszi a tippet!

2010. máj. 28. 10:42
 5/8 A kérdező kommentje:

esetleg annak az Adidas-os sima stiftnek megtudnád mondani a nevét ?

köszi!

2010. máj. 28. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan melyik Adidas stift volt, csak kölcsönbe kaptam mikor nekem nem volt :D
2010. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a baba deó spré is nagyon jó próbáld ki!
2010. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az ingeim hónalja ázott át rendszeresen. Erre találtam egy megoldást az izzadságpajzsot, bár az nem az izzadást szünteti meg, hanem inkább felfogja az izzadságot, de nekem teljesen bejött ez is.
2011. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!