Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bokasüllyedéssel előknek...

Bokasüllyedéssel előknek (lúdtalp) milyen sport ajánlható?

Figyelt kérdés
Bokasüllyedésem van születésem óta, azaz közismertebb nevén lúdtalp. Gyerekkoromban nem került korrigálásra, mert vidéken éltünk (pici faluban). Milyen sport volna ajánlható? Barátnőim futnak, túráznak, hegyet másznak, hívnak engem is, de hamar megfájdul a lábam.

2017. okt. 3. 16:19
 1/5 anonim válasza:
Erősítened kellene a lábad. Bármelyik sportot űzheted, csak oszd be idővel, hogy ne fájduljon meg a lábad.
2017. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekemis van nekem a sport egyálltalán nem jó rá. inkabb torna !! van fenn a youtobon is lábtorna vagy luttalpedzés és utanozzd !
2017. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Sakk.
2017. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is lúdtalpam van, és rendszeresen futok. Utcai cipőmbe lúdtalpbetétet csináltattam, a futócipőm pedig stabil.
2017. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Személyre szabott lúdtalpbetét sokat segít, ezenkívül a torna. Én gyógytornára jártam, most az ott tanult gyakorlatokat csinálgatom otthon. Néhány hónap alatt érezhetően többet tudtam sétálni. Ezen felül járj uszodába minél többet. Én még jógázom is otthon (youtube videó alapján), az is nagyon jó a bokasüllyedés miatti derék- és gerincfájdalmaimra.

Egy jó bakanccsal, egyedi neked tervezett talpbetéttel és tornával tavaszra bátran mehetsz a csajokkal túrázni.

2017. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!