Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs erőm, kedvem semmihez....

Nincs erőm, kedvem semmihez. Mindig fáj valami. Már azt se tudom melyik dolog zavar a legjobban. Mit tehetnék? 27évesen így kell élnem?

Figyelt kérdés
Most 2napja már zsibbadás is előjött.Hol a kezem hol a lábam.Napi szinten szédülök hosszú ideje erre gyógyszert szedek,igaz nem használ.Szorongásra Frontint szedek.Hosszú ideje tart nálam ez az állapot,de azt veszem észre mint testileg,mint agyilag egyre mélyebbre kerültem.Sajnos már az alapvető dolgok is nagy erőfeszítést igényel.Ingerlékeny vagyok,sok a probléma,és a stresz körülöttem.Nem járok társaságba,mert mindennap rosszul vagyok.Szeretnék meggyógyulni,és végre èlni.Vitaminhiány vagy valami komoly baj lehet?Orvoshoz is gyenge vagyok elmenni.
2017. okt. 17. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolyáddal, gerinceddel nincs baj? Attól is lehet zsibbadás és szédülés.
2017. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvos, vérvétel, ct, rtg, MINDEN!


Egyszer szánd rá magad, lehet valami banális kis hülyeség a baj.


Tudom, milyen rossz, egyébként igen, én 28 vagyok, ízületi fájdalmakkal, IBS-szel, kezdődő SLE-vel, ami örök életemre kihat.

Szuper... -.- nagyapámnak meg semmi baja nem volt 80 évesen sem, anya meg 28 éves kora óta állandó fájdalmakkal küszködött élete végéig.

2017. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanez, állandóan úgy érzem magam, mint aki meghalni készül... itthon vagyok, volna dolgom de megmozdulni is nehezemre esik, fáradt vagyok állandóan, ingerlékeny, stresszes, társaságba én sem járok... mindig vagy nehezen kapok levegőt, vagy a fejem fáj vagy épp infarktust készülök kapni, borzasztó :( menstruációm is összevissza jön meg, étvágyam hol van, hol nincs... olyan mintha vegetálnék, csak úgy vagyok magamnak... nem ilyen életre vágyom. vasat kezdtem el szedni most
2017. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!