Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon ciki?...

Szerintetek ez nagyon ciki? Történt már veletek hasonló dolog?

Figyelt kérdés
Történt velem egy nagyon ciki dolog. Vagyis én annak érzem :D 17 éves lány vagyok, az orvosom 28. Nagyon nagyon nagyon jóképű pasi, hihetetlen a kisugárzása és kedves is. Na és kivizsgáláson voltam, ugye a rutin vizsgálatok zajlottak le. És amikor nézte a melleimet, fogdosta ugye, hogy nincs e csomó meg ilyenek, én libabőrös lettem, és ő ezt észrevette. Nem szólt semmit, de amikor fordult el, láttam hogy elkezdett nevetni. És ez nem volt elég, még a vérnyomásomat is megmérte, persze magas volt a pulzusszámom. Erre megkérdezte, hogy "félsz"? Mondtam, hogy nem, ő meg bólintott egyet és megint mosolygott. :D annyira cikinek érzem aaa :-D veletek történt már hasonló?

2016. febr. 16. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem előfordulhatott már ilyen máskor is vele, ha annyira jóképű.

Milyen orvos?

2016. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Általános orvos. Számomra még új doki. Az eddigi egy idős nő volt, de már nem rendel.

Hát nemtudom előfordult e már vele ilyen, de megőrülök, ha mindig ez lesz :-D

2016. febr. 16. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Hm, én mindig kifogom a vén csont dokikat :( Ha ilyen jóképű dokim lenne, gyakrabban vizsgáltatnám magam.Nem vagyok egy zavarba jövős fajta.Szerintem nem ciki.Biztos megszokta, hogy páran direktbe járnak vizsgálatra ;)

Tudom magamról, hogy van ez.Volt egy jóképű, fiatal doktor kollégája anyunak.Bár nem az én háziorvosom volt, de szerettem volna kieszközölni valahogy hogy megvizsgáljon, bár ebből nem lett semmi, viszont mivel anyu révén gyakaran megfordultam rendelőben, így idővel sikerült közelebbről megismerkednem vele....

2016. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Majd meg haltam mikor megmérte a vérnyomásom(160/110 volt amit mért). Próbáltam elviccelni, hogy fehérköpeny hipertónia meg stb meg ki is nevetett, de egyáltalán nem vágta le, hogy tőle volt magas.
2016. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az én dokim rájött :D nem mondom, hogy nem kalandoztak el a gondolataim otthon a vizsgálat után :D de azért ciki. :)
2016. febr. 16. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajj ez aranyos történet :D

Valószínűleg észrevette rajtad, hogy izgulsz, meg biztos irultál pirultál, de örülj neki, hogy egy kellemes megjelenésű dokid van :)

Engem egyszer műtöttek, és mielőtt odavezettek volna a műtő asztalhoz, beadtak valami cuccot (ekkor még pizsiben voltam). Mondták csak lazuljak ott egy kicsit. Jöttek értem, éreztem, hogy össze vissza támolygok, csak úgy tudtam menni, hogy közben ketten fogtak. Na ott minden sötét. Nem tudom hány perc telt el, de egyszer csak azon kaptam magam, hogy a műtő asztalon fekszem, rakják rám azt a pulzus mérő cuccot és teljesen meztelen vagyok. Nők voltak körülöttem, de félre fordítottam a fejem, és ott állt az én jóképű fiatal dokim, aki szótlanul nézett és mosolygott..nem is kicsit. Éreztem ahogy bevörösödök..de aztán elsötétült minden.. Tudom, hogy nem ruhástul műtenek, de azt a részt inkább átaludtam volna :D Ma már nem érzem cikinek, de akkor ha feltudtam volna állni, legszívesebb kimenekültem volna :)Én 21 voltam, a doki meg olyan 30-as :D

2016. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#5: Most te tényleg ilyenekre élvezkedsz? NA nemár........:)

Elmész vizsgálatra és aztán otthon erre nedvesedsz...na ez egy "kicsit" gáz.

2016. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti :D ez jó :-) bár biztos nagyon ciki volt abban a pillanatban. Utolsó rád meg nem reagálok inkább :D az hogy elkalandoztak a gondolataim, nem feltétlen azt jelenti hogy "erre nedvesedtem be" primitív vagy, és a szövegértés sem megy :-)
2016. febr. 16. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8: Pedig reagáltál. :)

Én vagyok a primitív, vagy az, aki felizgul egy emberre csak azért, mert jól néz ki?

2016. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami? :D
2022. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!