Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális, vagy lelki dolog...

Hormonális, vagy lelki dolog miatti elhúzódó vérzés? 34/N

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több, mint egy hónapja vérzek és nem általános menszesz módján indult el a menszeszem se. Nem erős vérzés, inkább csak vérezgetés és nincsenek görcsim sem. Voltam nőgyógyásznál, ő megvizsgál és azt mondta méh nyak rák kilőve, ez hormonális, pénteken megyek ennek ellenére szövettanra is, mert nem tudott levenni, csak műszerrel vizsgált. Hallottam olyanról, hogy lehetnek e mögött lelki dolgok is. Nem örülök egyiknek sem, ha hormonális azt hogy kezelik? Mivel? Gyógyszerrel? Volt már valakinek ilyen problémája ebben a korban? És ha lelki eredetű, akkor mit tudnak csinálni? A vérzést hogy csillapítják mert kétlem, hogy ez normális és félek egyéb egészségügyi problémát fog előhozni. Ez a probléma egy foghúzás után történt, mikor 2 fajta gyógyszert szedtem rá és akkor vált zavartá a menszeszem, egyébként soha életemben nem volt hasonló zavarom :(

2015. máj. 7. 14:44
 1/1 anonim válasza:
Hogy vagy?
2015. okt. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!