Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet hogy ganglion?

Lehet hogy ganglion?

Figyelt kérdés

A kézfejemen (a csuklómtól befelé kb.3 cm-rel) van egy dudor.Már régóta ott van és nem múlik.Leginkább akkor látszik mikor behajlítom a kézfején,akkor eléggé kidudorodik.

Kemény és nem fáj.A jobb kezemen van a nagyobbik,a bal kezemen elég kicsi(már alig látni,épphogy érezni lehet).

Viszont a jobb kezemen nagyon látszik.Ha csak simán lerakom a kezem,mondjuk az asztalra,akkor is.

Mostanában vettem észre,hogy milyen nagy.Régebben nem volt ekkora.


Szerintetek ganglion lehet ? Csak holnap tudok képet küldeni!


16L



2017. okt. 17. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Ne képet küldözgess, orvossal nézesd meg, nekem sebészeten vágták ki.
2017. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű. Menj el sebészetre, ha zavar. Választhatsz, hogy leszívják (nekem rohadtul fájt), de akkor tuti visszanő, vagy lehet műteni (bár ez esetben is van rá esély,hogy visszanő). Én együtt élek az enyémmel, pedig nem is tudok a kezemen támaszkodni miatta.
2017. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A leírás alapján sztem az.

Nekem is van, de tünetmentes, nem fáj, nem zavar, ezért nem műttetem meg.

2017. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, elég sokáig, azután egyszercsak visszahúzódott.
2017. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Menj sebeszetre.. Adnak egy idopontot hogy mikor szedjek ki.. Nekem jovohet kedden szedik ki! De igazabol ott meg fogjak nyomkodni szoval keszulj fel arra hogy fajni fog utanna.. Neksm is fajt.!
2018. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sebészet elég kockázatos. Csak akkor válaszd ezt a megoldást, ha tényleg nagyon fáj, vagy nagyon zavar. Nekem is van, de nem fáj, ezért hagyom úgy, ahogy van.

Állítólag ha egy nagyot rácsapsz valami kemény tárggyal, akkor elmúlhat, kipukkanhat. Van, aki csak úgy véletlenül ráesett, vagy ráejtett valamit, és kiszakadt, majd felszívódott neki. Én ezt nem próbáltam még, de érdemes utánaolvasni.

2018. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves elozo kommentelo:

Nem kockazatos.! Nem fog belehalni! Semmi kockazata nincs! Nekem se faj megis elmentem es azt mondtak hogy meg fogjak muteni!

Kedves kerdezo: menj nyugodtan sebeszetre ott megnezik es elmondjak mi az! Lehet zsircsomo vagy ganglion! De a gangliont elkepzelhetobbnek tartom...! Ilyenkor atkuldenek valahova (engem a surgossegire kuldtek) es ott lehetsegesen eleg hamar kapsz idopontot! Az altatast valaszd en azt ajanlom.. En keddre vagyok kiirva es nekem zsibbasztani fogjak! (Osszesen 8 inekcioval ami nem lesz kellemes! 5 a ganglion kore es 3 a felkaromba de ez is megeri mert nagyon sok ideig tart majd a hatasa) es meg van annak a kockazata hogy visszano!

Na kitartast es ha a mutetet valasztod akkor nagyobb kitartast!

14/L

2018. jan. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!