Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » GANGLION. Valaki tud háziprakt...

GANGLION. Valaki tud házipraktikát arra, hogy a gangliont eltüntessem a csuklómról?

Figyelt kérdés
80.000 forintos mütétet kicsit soknak tarzom érte

2017. aug. 5. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem segített szimplán az, hogy kb. 2 hétig pihentettem, és ilyen csuklótögzítőt hordtam, hogy méginkább csökkentsem a terhelést. Lehet, hogy valakinek megoldja a műtét is, nekem nem oldotta meg, újra és újra kijön, akkor ez a módszer mindig segít.
2017. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag ha egy nagyot rácsapsz valami kemény tárggyal, akkor elmúlhat, kipukkanhat. Van, aki csak úgy véletlenül ráesett vagy ráejtett valamit, és kiszakadt, majd felszívódott neki. Én ezt nem próbáltam még, de érdemes utánaolvasni.
2018. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!