Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reflux szörnyen kínoz, mit...

Reflux szörnyen kínoz, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál, aki savlekötőt írt fel, quamatelt szedem is, január közepére kaptam gasztroenterologiára időpontot. Minden reggel arra ébredek, hogy hányingerem van, öklendezek, nagyon erőltet a hányinger, de nem hányok, egy óra múlva jobban érzem magam, főleg ha eszek. De ha reggel ennék a hányingerre azonnal, nos az nem menne. Olyankor beszélni se tudok, mert öklendezek. Nem eszek csípős ételt, se alkoholt nem iszok, csokit se ettem jó ideje, teljesen el vagyok keseredve. Ráadásul fogamzásgátlót szedek, és félek így a barátommal lenni, mert mi van ha aktus után sav miatt hányok... A sperma 72óráig életképes...nagyon szomorú vagyok. Sírni tudnék.
2017. okt. 19. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy a refluxtól van, nekem a fogamzásgátló pontosan ugyanilyen tüneteket okozott.
2017. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!