Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehangoltság, borzasztó...

Lehangoltság, borzasztó nehezen kelek fel, céltalannak látok mindent, mi történt velem?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja megváltoztam. Az eddig energikus, pörgős csajsziból lett egy lusta ,negatív gondolkodású lány. Nem tudom mi történhetett velem. Szinte egyik napról a másikra tapasztaltam az alábbiakat; Borzasztó nehezen kelek fel reggel, állítgatom az ébresztőt, húzom az időt, csak még 10 percet, még 5-öt, aztán az sem érdekel, ha elkések a suliból. A tanulmányi eredményem leromlott, de ez sem izgat. Egyedül azt várom kb. 2 hónapja minden nap hogy már este legyen és aludhassak. Mi történhetett velem? Ez nem én vagyok...

2017. okt. 25. 06:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Történt valami trauma ? Szakítás? Halál? Bármi?
2017. okt. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi sem történt ami kiválthatná ezt, épp ezért fura.
2017. okt. 25. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez, csak már évek óta és egyre rosszabb...

Nálam azt hiszem, ez már komoly depresszió.

2017. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok. Minden remény kihunyt belőlem,csak rosszra számíthatok. Úgy érzem sosem fog kedvező fordulat történni az életemben. Felesleges volt megszületnem.
2017. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintetek ki lehet jönni ebből? Annak, aki már érzett ilyet, hogy semminek nincsen értelme, gondolhatja még másképpen az életben?
2017. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Lehet a xar idő hozza ki ezt belőled.. vagy nyűgösebb vagy valami miatt, vagy kitudja.. lehet sulis/munkahelyi stressz .
2017. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne...

Világ életemben ilyen voltam, alkatilag.

2017. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, valószínűleg nem rólam beszéltél, most esett le. :D
2017. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A komment szekció nem azért van a kérdés alatt, hogy elmondjátok milyen rossz életetek van

Ha esetleg szeretnél változtatni akkor írjál rám!

2017. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kifáradt a mellékveséd, amit hosszan tartó stressz vagy akár túlzott edzés is okozhat. Én a hormon pótlását nem javaslom, mert rosszabbíthatja a helyzetet, viszont ha tényleg ez van, akkor fontos lenne, hogy kicsit visszavegyél a tempóból. Semmiképp ne erőltesd azt az életvitelt, amibe így belefáradtál, ne próbálj több energiát kicsikrni magadból kávéval vagy energiaitallal, mint amennyi van, mert nagyon visszaüthet. A jóga, meditáció gyakorlása sokat segít (tapasztalat).
2017. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!