Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezt és mi lehet...

Mi okozhatja ezt és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy megfelelő témába írtam-e ki a kèrdést. Ha nem, akkor elnézést.


17 éves vagyok és mostanában bármit teszek, nem érzem jól magamat. Mindig lehangolt vagyok. Eddig a pénteki szórakozások a barátaimmal nagyon jól telltek, viszont az utóbbi időben ott is, hiába nagyobb társasággal vagyunk, mègis sikerül magamra maradni a gondolataimmal és onnantól kezdve nem tudok visszazökkenni a blizós hangulatomba. De ez a rosszkedvűség otthon is ugyan úgy előjön.


Nem mondhatnám, hogy a családi élet az jól működik nálunk. Hallottam már rosszabbakat, de ez sajnos nem nyugtat meg, itt is elég rossz a helyzet. Az én magánéletemben akad nèhány barátom, haver pedig mégtöbb. Ezek a barátok mindig segítenek amiben csak tudnak, tehát ezen a téren nem lehet panaszom.

Sajnos az egészségemet tekintve sem a legjobb a helyzet, ráadásul olyan helyen érint ami minden férfit érzékenyen érintene.


Ami a szerelmi életemet illeti, ott már akad egy kis probléma. Én tudom magamról, hogy sajnos elég könnyen belezúgok valakibe, ha úgy adódik, ennek ellenère mèg soha nem volt semmilyen kapcsolatom. Általában ha elgondolkozom a dolgaimon, valahogy mindig ide vezetek vissza mindent. Tudom, hogy semmiről nem késtem le, és èn nem is szeretnék futó kapcsolatokat, de attól még magányosnak èrzem magam, hiszen ez egy másfajta kapcsolat (lenne) mint a barátokkal. Én világ életemben egy boldog és optimista embernek tartottam magam, szerethető személyiséggel. Ez azonban az elmúlt időszakban valamiért megváltozott. Nem a személyiségem, hanem a dolgokhoz való hozzáállásom. Elvesztettem az önbizalmam. Talán azèrt, mert olyanok is kapcsolatban vannak akikről nem gondoltam volna, hogy hamarabb jutnak el erre a szintre.

Ennek lehet, hogy èppen fordítva kellene hatnia és nekem is ezáltal kellene növellni az önbizalmam, de nem így jön ki a dolog.


Ha ilyesmi problémákat feldolgozó vagy ezek megoldásáról szóló könyvet/filmet tudnátok ajánlani azt megköszönném.


Nagyjából ennyi jutott eszembe ami kapcsolódik a témához. Ha bárkinek kérdése van, nyugodtan tegye fel, mert lehet kihagytam valamit. Köszönöm ha végigolvastad.



2016. jún. 27. 16:33
 1/2 anonim válasza:

17 éves vagyok én is, de lány, szerintem normális ahogy érzed magad, egy kis fiatalkori depi, nekem már 4 éve van és sokkal durvább mint neked, szóval nyugi nem a világ vége.:D Meg kell tanulni kikapcsolódni, ha azt érzed rád jön a gondolkozhatnék akkor csak mondd magadnak, hogy elég, majd beszélgess gyorsan valakivel valamiről.:) Szerintem kicsit túlgondolod a dolgokat, a legfontosabb, hogy szeresd magad és jobb lehet minden!

itt van pár jó film: imdb.com/title/tt0804497/

imdb.com/title/tt1645080/?ref_=tt_rec_tt

imdb.com/title/tt1440292/?ref_=tt_rec_tt

imdb.com/title/tt1659337/?ref_=tt_rec_tt

és persze a Titok című film!! (eszméletlen jó)

2016. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Valóban lehetne rosszabb is. Remélem neked is jobbra fordulnak a dolgok! :)

2016. júl. 3. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!