Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem így magam? (19L)

Miért érzem így magam? (19L)

Figyelt kérdés

Úgy kb 1 éve nem találom a helyem a világban. Úgy érzem minden szar és nem látom értelmét az életemnek.

1 év alatt annyi minden valtozott (egyetem kezdete ezzel teljesen új élet, elkoltozes otthonról, aztán a régi otthonukbol is elkoltoztunk,a baratommat is csak nyugnek érzem, barátok elarultak stb). Egy hullamvolgynek érzem az életem de legtöbbször lent vagyok. Mindig csak rossz történik velem úgy érzem. Nem szeretek emberekkel lenni, probalok is kerülni mindenkit. Néha öngyilkos gondolataim is vannak. Valaki érzett már így?



2017. okt. 27. 21:36
 1/2 anonim válasza:

Ismerős engem is sok ember árult már el, meg voltak öngyilkos gondolataim is, de aztán rájöttem, hogy hülyeség negatív dolgokon töprengeni.. Bizakodónak kell lenni, mert mindig van remény! Soha sem szabad feladni, a felhők felett mindig kék az ég! Fő az optimizmus!

Remélem tudtam segíteni!

24/F

2017. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát természetesen ez nem jó! A Sátán miatt van ez sajnos.
2017. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!