Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fuldoklok egész éjszaka?

Miért fuldoklok egész éjszaka?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem volt, megérkeztem a koliba 1 hetes szünet után, és nyilván nem volt senki sem a szobában, ezért szellőztetve sem volt. Beléptem a szobába, és fura szag volt, enyhén szúrósabb, mint a túl sok öblitő után a ruhák. Kinyitottam az ablakot és kintről még szúrósabb, büdös füstszag jött. Elkezdődött a gombócérzés a torkomban, mintha valami szorítaná, furcsa szájíz, ezek a tünetek. Fura, mert amikor kimentem a szobából, enyhült, most visszajöttem és újra, erősebben szorít. Mitől lehet?

Annyit tudok, hogy az erkélyemnél munkálkodnak épp, hogy mit csináltak itt egy hétig, azt nem tudom. A hangom is berekedt már. Ötletek?


2017. nov. 5. 03:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el onnan, allergiás vagy arra a valamire amivel dolgoznak, gőz, gáz, ragasztó, festék, valamilyen anyag, nem tudom mi van ott amit használnak, használtak.
2017. nov. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nincs hol aludnom, és nagyon fáradt vagyok már. Nem fulhatok meg álmomban ugye?
2017. nov. 5. 04:13
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Nem, álmodban nem. Ha fuldokolni kezdesz, az agyad vészjelzője azonnal bekapcsol, ami felkelt.

És igen, valószínűleg valamire ott allergiás vagy, annak pedig nem jó ötlet sokáig kitenni magad

2017. nov. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!