Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Plazmaadásaim óta elég furcsán...

Plazmaadásaim óta elég furcsán és gyengének érzem magam a mindennapokban, lehet hosszútávon következménye?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem adni , még az első 3 alkalommal semmit nem éreztem. Aztán jöttek ilyen apróságnak tűnő dolgok: Fáradékonyabb vagyok, fáradtabb, nincs kedvem semmihez. Mostanában viszont már olyan mintha néha nem is én lennék... Nehezen tudom megfogalmazni, de mintha egy másik emberré váltam volna és az alapvető szokásaim, azokat a dolgokat amiket szerettem, most egyáltalán nem. Nem lehet hogy valamit ilyenkor elvesznek, amit konkrétan nem írnak le, de valami nem pótolhatót...mert ugye azt mondják hogy a plazma mindig újratermelődik, tehát veszéllyel sem jár...Mit gondoltok erről? Egy orvos ismerősünk pl. olyat is mondott, hogy összefüggésbe hozták a leukémiával, csak erről nem igazán beszélnek... Nem tudom mennyi igazság tartalma lehet, de azért mindenesetre van bennem némi félelem.

2017. nov. 7. 20:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom szegényt! Természetesen így abbahagyom. Légy szíves írd le hogy a fiadnál kb. hanyadik adás után derült ez ki???
2017. nov. 17. 16:56
 12/13 xxxcsillag ***** válasza:
5-6 est után hagyta abba.Nem élünk együtt, lehet már nem akarja mondani, ha több volt.
2017. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szegény. És most hogy van? Mi lesz vele?...
2017. nov. 22. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!